Home » EPDM danga » EPDM tvenkinio danga

EPDM tvenkinio danga

EPDM tvenkinio danga yra patvari ir ilgaamžė hidroizoliacinė tvenkinio plėvelė. Paprastas ir greitas tvenkinio dangos montavimas taupo laiką ir pinigus. Jos tarnavimo laikas yra daugiau kaip 25 metai. Visame pasaulyje yra įrengta daugybė tvenkinių ir rezervurų, kurie įrengti panaudojant šią medžiagą. Tokie projektai skaičiuoja jau ne vieną dešimtmetį.

EPDM geomembrana tinka hidroizoliacijai visų tipų vandens telkiniams, pradedant mažais dekoratyviniais tvenkiniais vasarnamyje, baigiant sudėtingais hidrotechniniais statiniais, tokiais kaip kanalai, dideli vandens telkiniai, kurių plotas didesnis nei 10 000–50 000 m2.

Membrana yra absoliučiai atspari ultravioletinei spinduliuotei ir ekstremalioms temperatūroms, ji gali būti naudojama tiek atvira, tiek uždara, kai membraną iš viršaus apsaugo dirvožemio ar akmenėlių sluoksnis.

EPDM geomembraną gamina „Carlisle“ (JAV) bendrovės ekspertai. Dar 1951 m. „Carlisle“ išleido pirmąją tvenkinių hidroizoliacijai skirtą butilo membraną ir šiuo metu gamina trečios kartos mebranas, nuolat tobulindama produktus ir montavimo technologijas.

carlisle2

EPDM TVENKINIO dangA, TAI ILGALAIKIS NAUDOJIMAS

Žuvims tinkanti guminė tvenkinio plėvelė „Pondliner“ yra specialiai sukurta tam, kad būtų atspari mikrobų ir dumblių augimui, taip pat atšiaurioms oro sąlygoms, tokioms kaip šalnos, sniegas ir ekstremali temperatūra.

EPDM-tvenkinio-danga-1024x614

DRAUGIŠKA APLINKAI

„Pondliner“ guminiai tvenkinių įdėklai yra specialiai sukurti žemės ir sodo projektams. EPDM tvenkinių plėvelė yra saugi daugeliui gyvūnų ir augalų, todėl namų savininkai ir architektai gali būti ramūs, kad jų tvenkiniai ir kitos kraštovaizdžio ypatybės nepakenks jų savybėms ar aplinkai.

LANKSTUS DIZAINAS

Dėl savo lankstumo „Pondliner“ gumines tvenkinių plėveles galima lengvai suformuoti beveik bet kokio dydžio ir formos, leidžiant juos naudoti net kūrybiškiausiose vandens panaudojimo srityse.

LENGVAS MONTAVIMAS

Guminės tvenkinių „Pondliner“ plėvelės yra įvairaus pločio ir ilgio, juos galima greitai ir lengvai montuoti. Kadangi šiluminio suvirinimo ar liepsnos nereikia, šią membraną galima montuoti praktiškai bet kurioje vietoje.

EPDM-sureseal_640x420px

EPDM tvenkinio danga - MINIMALI PRIEŽIŪRA

Aplinkai draugiška „Pondliner“ guminė tvenkinių plėvelė užtikrina aukščiausios kokybės eksploatacines savybes ir praktiškai nereikalauja priežiūros po montavimo. Jei atsiranda skylė, membraną galima suremontuoti vietoje, lengvai ir ekonomiškai naudojant slėgiui jautrius formavimo priedus, bei siūlių gruntą.

EPDM stogo dangai, EPDM tvenkinio dangai

EPDM stogo dangai, EPDM tvenkinio dangai

EPDM stogo dangai, EPDM tvenkinio dangai

EPDM stogo dangai, EPDM tvenkinio dangai