Home » EPDM danga

EPDM danga

EPDM danga pasižymi puikiomis hidroizoliacinėmis savybėmis ir ilgaamžiškumu. Todėl KREINER UAB neabejodami produkto efektyvumu ir patikimumu tiekia tokias hidroizoliacines medžiagas, kurios skirtos naujiems ar renovuojamiems stogams, balkonams, terasoms, pamatams, žaliems stogams. Mūsų veikla apima – klientų konsultaciją, medžiagų poreikio nustatymą ir pristatymą į reikiamą vietą, taip pat vykdome stogdengių apmokymus, kurie nori dirbti su mūsų medžiagomis. Hidroizoliacines medžiagas tiekiame iš Lietuvoje esančių sandėlių, todėl greitai galime reaguoti į klientų poreikius.

ilgaamžiškumas

Ilgaamžiškumas

lengvas montavimas

Lengvas montavimas

Garantija nuo 10 metų

Garantija nuo 10 metų

Techninis palaikymas

Techninis palaikymas

Pristatymas

Pristatymas

Pilnas komplektas

Pilnas komplektas

EPDM danga PASIŽYMI ILGU TARNAVIMO LAIKU

EPDM yra laiko patikrinta medžiaga tikromis oro sąlygomis. EPDM juoda membrana  naudojama stogų dengimui visame pasaulyje daugiau nei 50 metų. Testuojant 30 metų senumo EPDM pavyzdžius, nustatyta, kad pavyzdžių tempiamasis stipris, atsparumas plyšimui, lankstumas ir tempimo savybės atitinka arba viršija reikalavimus taikomus  naujoms membranoms, o medžiaga visiškai išsaugo patvarumą. EPDM membrana pasižymi aukštu atsparumu ozonui ir UV spinduliuotei.

EPDM membrana nereikalauja priežiūros arba priežiūros sąnaudos yra labai mažos, jeigu nutiktų taip, kad po kelių dešimtmečių prireiktų dangos remonto, tai gali būti atlikta labai paprastai ir greitai, naudojant specialius dangos priedus.

EPDM membrana pasižymi ypatingu elastingumu, stogo danga išsitempia net 300 procentų, tad galima nesibaiminti dėl galimų įtrūkimų esant konstrukcijos judėjimui ar temperatūros svyravimams. EPDM membrana išlieka lanksti net esant minus 45 lapsnių temperatūrai.

EPDM membrana PASIŽYMI ILGaamžiškumu

  • EPDM membrana yra laiko patikrinta medžiaga, kuri atspari aplinkos poveikiui.
  • EPDM juoda membrana  naudojama stogų dengimui visame pasaulyje daugiau nei 50 metų.
  • Testuojant prieš 30 metų montuotas EPDM dangos pavyzdžius, nustatyta, kad pavyzdžių tempiamasis stipris, atsparumas plyšimui, lankstumas ir tempimo savybės atitinka arba viršija reikalavimus taikomus  naujoms membranoms, o medžiaga visiškai išsaugo patvarumą.
  • EPDM membrana pasižymi aukštu atsparumu UV spinduliuotei.