Home » Apie mus

EPDM membrana hidroizoliacijai

EPDM membrana pasižymi puikiomis hidroizoliacinėmis savybėmis. Štai kodėl KREINER UAB užtikrintai tiekia hidroizoliacines medžiagas, kurios skirtos naujiems ar renovuojamiems stogams, balkonams, terasoms, pamatams, žaliems stogams. Mūsų veikla apima – klientų konsultaciją, medžiagų poreikio nustatymą ir pristatymą į reikiamą vietą, taip pat vykdome stogdengių apmokymus, kurie nori dirbti su mūsų medžiagomis. Hidroizoliacines medžiagas tiekiame iš Lietuvoje esančių sandėlių, todėl greitai galime reaguoti į klientų poreikius.

EPDM membrana – tai vienasluoksnė sintetinio kaučiuko membrana, pagaminta iš etilen propilen dieno terpolimero, sumaišyto su suodžiais, alyvomis, kietikliais ir technologiniais priedais. EPDM stogo danga naudojama naujų arba renovuojamų pastatų mažo nuolydžio stogams.

ilgaamžiškumas

Ilgaamžiškumas

lengvas montavimas

Lengvas montavimas

Garantija nuo 10 metų

Garantija nuo 10 metų

Techninis palaikymas

Techninis palaikymas

Pristatymas

Pristatymas

Pilnas komplektas

Pilnas komplektas

EPDM membrana PASIŽYMI ILGU TARNAVIMO LAIKU

EPDM yra laiko patikrinta medžiaga tikromis oro sąlygomis. EPDM juoda membrana  naudojama stogų dengimui visame pasaulyje daugiau nei 50 metų. Testuojant 30 metų senumo EPDM pavyzdžius, nustatyta, kad pavyzdžių tempiamasis stipris, atsparumas plyšimui, lankstumas ir tempimo savybės atitinka arba viršija reikalavimus taikomus  naujoms membranoms, o medžiaga visiškai išsaugo patvarumą. EPDM membrana pasižymi aukštu atsparumu ozonui ir UV spinduliuotei.

EPDM danga nereikalauja priežiūros arba priežiūros sąnaudos yra labai mažos, jeigu nutiktų taip, kad po kelių dešimtmečių prireiktų dangos remonto, tai gali būti atlikta labai paprastai ir greitai, naudojant specialius dangos priedus.

EPDM danga pasižymi ypatingu elastingumu, stogo danga išsitempia net 300 procentų, tad galima nesibaiminti dėl galimų įtrūkimų esant konstrukcijos judėjimui ar temperatūros svyravimams. EPDM danga išlieka lanksti net esant minus 45 lapsnių temperatūrai.

Kodėl EPDM danga?

  • Mažiau siūlių;
  • Nereikalinga priežiūra;
  • Nereikia ugnies, todėl lengvas montavimas;
  • Didelis lankstumas ir pailgėjimas, net iki 300 %;
  • Aplinkai draugiškas produktas;
  • Lietaus vandens panaudojimas;
  • Atsparumas ugniai;
  • svarbiausia ilgaamžiškumas, kuris yra 50 ir daugiau metų!