Home » EPDM danga » EPDM siūlių gruntas
epdm-dangos-gruntas-560x560

EPDM SIŪLIŲ GRUNTAS 3,8 LTR

EPDM siūlių gruntas / HP-250 primer

Tirpiklio pagrindu pagamintas gruntas, skirtas paruošti (nugruntuoti) EPDM membranos paviršių prieš klijuojant lipnią siūlių juostelę ir kitas lipnias medžiagas, tokias kaip kampų formvimo juostos ir pan.

Pakuotė: 3,8 litro skardinė

Suvartojimas: Pakanka 1 skardinės, kad būtų galima sumontuoti 60 metrų 3′ siūlių juostos, armuotos perimetro juostos, 9′ kampų formavimo juostos.

Aprašymas

Techniniai duomenys:

Pagrindinė sudėtis

Sintetinis kaučiukas

Spalva

Nuo alyvuogių pilkos iki tamsiai pilkos

Kietųjų medžiagų kiekis

18%

Pliūpsnio temperatūra

4.4°C

Pakuotė

3,8 ltr

Galiojimo laikas

12 mėnesių

Svoris

0.9 kg/ltr

EPDM membrana PASIŽYMI ILGU TARNAVIMO LAIKU

EPDM yra laiko patikrinta medžiaga tikromis oro sąlygomis. EPDM juoda membrana  naudojama stogų dengimui visame pasaulyje daugiau nei 50 metų. Testuojant 30 metų senumo EPDM pavyzdžius, nustatyta, kad pavyzdžių tempiamasis stipris, atsparumas plyšimui, lankstumas ir tempimo savybės atitinka arba viršija reikalavimus taikomus  naujoms membranoms, o medžiaga visiškai išsaugo patvarumą. EPDM membrana pasižymi aukštu atsparumu ozonui ir UV spinduliuotei.

EPDM danga nereikalauja priežiūros arba priežiūros sąnaudos yra labai mažos, jeigu nutiktų taip, kad po kelių dešimtmečių prireiktų dangos remonto, tai gali būti atlikta labai paprastai ir greitai, naudojant specialius dangos priedus.

EPDM danga pasižymi ypatingu elastingumu, stogo danga išsitempia net 300 procentų, tad galima nesibaiminti dėl galimų įtrūkimų esant konstrukcijos judėjimui ar temperatūros svyravimams. EPDM danga išlieka lanksti net esant minus 45 lapsnių temperatūrai.

Kodėl verta rinktis EPDM dangą?

  • Mažiau siūlių;
  • Nereikalinga priežiūra;
  • Nereikia ugnies, todėl lengvas dangos montavimas;
  • Didelis dangos lankstumas ir pailgėjimas, net iki 300 %;
  • Aplinkai draugiškas produktas;
  • Lietaus vandens panaudojimas;
  • Atsparumas ugniai;
  • svarbiausia ilgaamžiškumas, kuris yra 50 ir daugiau metų!