Home » EPDM danga » EPDM tvenkinio membrana
EPDM-tvenkinio-membrana-560x560

EPDM tvenkinio membrana

EPDM tvenikio membrana. Techniniai duomenys:

Storis: 1,02 arba 1,52 mm

Plotis: 6,1

Rulono ilgis: 61 m

 

EPDM tvenkinio membrana

EPDM tvenkinio danga PondLiner Carlisle yra patvari ir ilgaamžė hidroizoliacinė tvenkinio membrana. Paprastas ir greitas tvenkinio dangos montavimas sutaupo laiką ir pinigus. EPDM „PondLiner Carlisle“ tarnavimo laikas yra daugiau kaip 25 metai. Visame pasaulyje yra pastatyta daugybė įrenginių, kurie pastatyti panaudojant „Pond Liner“ medžiagą. Tokie įrenginiai skaičiuoja jau ne vieną dešimtmetį.

Geomembrana EPDM PondLiner Carlisle tinka hidroizoliacijai visų tipų vandens telkiniams, pradedant mažais dekoratyviniais tvenkiniais vasarnamyje, baigiant sudėtingomis hidraulinėmis konstrukcijomis, tokiomis kaip kanalai, dideli vandens telkiniai, kurių plotas didesnis nei 10 000–50 000 m2.

Dėl tobulos cheminės formulės EPDM „PondLiner“ membrana nepablogėja veikiama ultravioletinių spindulių ir ozono ir gali būti naudojama tiek atvira, tiek uždara, kai membraną iš viršaus apsaugo dirvožemio ar akmenukų sluoksnis.

EPDM „PondLiner“ geomembraną gamina „Carlisle“ bendrovės ekspertai. Dar 1951 m. „Carlisle“ išleido pirmąją tvenkinių hidroizoliacijai skirtą butilo membraną ir šiuo metu gamina trečios kartos mebranas, nuolat tobulindama produktus ir montavimo technologijas.

carlisle2

EPDM TVENKINI membrana, TAI ILGALAIKIS NAUDOJIMAS

Žuvims tinkanti guminė tvenkinio plėvelė „Pondliner“ yra specialiai sukurta tam, kad būtų atspari mikrobų ir dumblių augimui, taip pat atšiaurioms oro sąlygoms, tokioms kaip šalnos, sniegas ir ekstremali temperatūra.

EPDM-tvenkinio-danga-1024x614

DRAUGIŠKA APLINKAI

„Pondliner“ guminiai tvenkinių įdėklai yra specialiai sukurti žemės ir sodo projektams. EPDM tvenkinių plėvelė yra saugi daugeliui gyvūnų ir augalų, todėl namų savininkai ir architektai gali būti ramūs, kad jų tvenkiniai ir kitos kraštovaizdžio ypatybės nepakenks jų savybėms ar aplinkai.

LANKSTUS DIZAINAS

Dėl savo lankstumo „Pondliner“ gumines tvenkinių plėveles galima lengvai suformuoti beveik bet kokio dydžio ir formos, leidžiant juos naudoti net kūrybiškiausiose vandens panaudojimo srityse.

LENGVAS MONTAVIMAS

Guminės tvenkinių „Pondliner“ plėvelės yra įvairaus pločio ir ilgio, juos galima greitai ir lengvai montuoti. Kadangi šiluminio suvirinimo ar liepsnos nereikia, šią membraną galima montuoti praktiškai bet kurioje vietoje.

EPDM-sureseal_640x420px

EPDM tvenkinio membrana MINIMALI PRIEŽIŪRA

Aplinkai draugiška „Pondliner“ EPDM tvenkinio membrana užtikrina aukščiausios kokybės eksploatacines savybes ir praktiškai nereikalauja priežiūros po montavimo. Jei atsiranda skylė, membraną galima suremontuoti vietoje, lengvai ir ekonomiškai naudojant slėgiui jautrius formavimo priedus, bei siūlių gruntą.