Home » EPDM danga » EPDM danga stogui
epdm danga stogo 1

EPDM danga stogui

EPDM danga stogui. Techniniai duomenys:

Storis: 1,14 arba 1,52 mm

Svoris: ~1.5 kg/m2

Plotis: 3,05 m; 4,57 m; 5,03 m; 6,10 m

Rulono ilgis: 30,48 m

Aprašymas

EPDM danga – tai vienasluoksnė sintetinio kaučiuko membrana, pagaminta iš etilen propilen dieno terpolimero, sumaišyto su suodžiais, alyvomis, kietikliais ir technologiniais priedais. EPDM stogo danga naudojama naujų arba renovuojamų pastatų mažo nuolydžio stogams.

EPDM DANGA stogui, PASIŽYMI ILGU TARNAVIMO LAIKU

EPDM yra laiko patikrinta medžiaga tikromis oro sąlygomis. EPDM juoda membrana  naudojama stogų dengimui visame pasaulyje daugiau nei 50 metų. Testuojant 30 metų senumo EPDM pavyzdžius, nustatyta, kad pavyzdžių tempiamasis stipris, atsparumas plyšimui, lankstumas ir tempimo savybės atitinka arba viršija reikalavimus taikomus  naujoms membranoms, o medžiaga visiškai išsaugo patvarumą. EPDM membrana pasižymi aukštu atsparumu ozonui ir UV spinduliuotei.

EPDM danga nereikalauja priežiūros arba priežiūros sąnaudos yra labai mažos, jeigu nutiktų taip, kad po kelių dešimtmečių prireiktų dangos remonto, tai gali būti atlikta labai paprastai ir greitai, naudojant specialius dangos priedus.

EPDM danga pasižymi ypatingu elastingumu, stogo danga išsitempia net 300 procentų, tad galima nesibaiminti dėl galimų įtrūkimų esant konstrukcijos judėjimui ar temperatūros svyravimams. EPDM danga išlieka lanksti net esant minus 45 lapsnių temperatūrai.

epdm danga cover (8)

GAMTINIŲ IŠTEKLIŲ SAUGOJIMAS

EPDM membranos savitasis sunkis yra nuo 1 iki 2 kg 1 m², atsižvelgiant į storį ir ji klojama vienu sluoksniu, o bituminių ruloninių medžiagų masė yra nuo 3 iki 5 kg 1 m², o jų klojimas paprastai atliekamas 2 sluoksniais, todėl EPDM membranoms gaminti sunaudojama daug mažiau gamtos išteklių ir tai yra pagrįstas pasirinkimas.

SAUGUS MONTAVIMAS

Ruloninė bituminė danga reikalauja papildomo paviršiaus paruošimo ir kaitinimo atvira ugnimi, kuri kelia papildomą pavojų pastato savininkams. EPDM stogo dangų sistemos yra sumontuojamos naudojant klijus, mechaninį tvirtinimą ar balastą ir yra daug saugesnės ir patikimesnės.

EPDM DANGA STOGUI- MAŽIAU SIŪLIŲ

Aukštos kokybės siūlės yra bet kurios stogo dangos sistemos patikimumo pagrindas. Siūlių sujungimui reikalingi aukštos kvalifikacijos darbuotojai.

EPDM stogo dangos sistemoje, naudojant 6,1 x 30,5 m dydžio ritinius, siūlių ilgis yra 6 kartus mažesnis, palyginti su bitumine prilydoma danga, kurių rulonų dydis yra 1 x 10 m. Siūlių juostos naudojimas labai supaprastina ir pagreitina EPDM membranų montavimą.

epdm stogo danga kreiner

EPDM DANGA STOGUI- APLINKAI DRAUGIŠKAS PRODUKTAS

EPDM danga neišskiria teršalų, todėl toks pasirinkimas yra itin patrauklus norintiems tausoti gamtą. Surinktą lietaus vandenį galima panaudoti buityje, bei pievelių ar daržų laistymui.

SANDARINIMAS IR APDOROJIMAS

Daugelis bitumines dangas gaminančių įmonių, negamina jungčių ir sudėtingų vietų apdirbimo komponentų. Sudėtingos vietos ir jungtys turi būti apdorojami įprasta medžiaga, o tai apsunkina hidroizoliacijos darbą ir patikimumą. EPDM gamintojai gamina visą gamyklinių komponentų, reikalingų sujungimų apdirbimui rinkinį, įskaitant lipnius elementus, kuriuos lengva naudoti.

epdm danga cover (9)

VANDENS POVEIKIS

Nuolat kontaktuodamos su vandeniu, bituminės prilydomos dangos praranda apsauginį granulių pabarstą, tuomet atsiveria bituminė danga, jautri UV spinduliams. Vandens poveikis bitumo dangai yra priežastis, dėl ko gamitojai atsisako suteikti aukštą garantiją. Todėl bituminiai stogai turėtų būti suprojektuoti taip, kad būtų išvengta vandens užtvindymo. EPDM membranoms šis poveikis netaikomas. Jos gali būti naudojamos netgi tvenkinių hidroizoliacijai ir tarnauja ilgus metus.